نرم افزار کارنامه مدارس(ابتدایی ، راهنماییی ، متوسطه)

  • تاریخ بروز رسانی مطلب : ۲۳ دی ۱۳۹۸
  • نظرات : ۴دیدگاه

نرم افزار چاپ کارنامه مدرسه

برگزاری امتحانات دوره ای در مقاطع تحصیلی مختلف، یکی از کارهای روتین در مدارس به ویژه در مدارس هوشمندی که دارای نرم افزارها و سیستم های هوشمند است که سال تحصیلی جاری به طور مداوم انجام می شود، در نهایت نیاز به کارنامه ای به منظور بیان عملکرد دانش آموزان نیاز است. به همین منظور کارشناسان نرم افزار کارنامه مدارس را برای سهولت در نوشتن لیست نمرات ارائه نموده اند. تهیه کارنامه برای دانش آموزان طی سالهای متمادی دستی و سیستمی وارد لیست، و سپس به صورت کارنامه برای دانش آموزان چاپ می شد.

به دلیل وقت گیر بودن و احتمال خطا در این مورد، به روشی منسوخ تبدیل و نرم افزار کارنامه مدارس جایگزین آن در این سیستم شده است. استفاده از این نرم افزار میزان اشتباه را به کمترین میزان رسانده و در عین حال زمان بسیار کوتاهی برای ثبت و چاپ کارنامه در این روش نیاز است. بنابراین می توان گفت در حال حاضر در تمامی مدارس برای ارزشیابی و ثبت نمرات دانش آموزان از این نرم افزار بهره می برند.

نرم افزار کارنامه مدارس

دانلود نرم افزار کارنامه ساز مدرسه

آژانس دیجیتال مارکتینگ سایتمند در خصوص چاپ و نرم افزار کارنامه مدارس قصد دارد نحوه ی عملکرد این سامانه هوشمند را به طور کامل شرح دهد. نرم افزار ذکر شده بخشی به نام گزارشات دارد که در بازه های مشخص شده برای برگزاری امتحانات و نیاز به ثبت نمره، بر اساس پایه درسی، کلاس و درس نمایش به طور مجزا نمایش داده شده است. مسئول ثبت گزارشات و نمرات از این طریق امکان نظارت بر پیشرفت تحصیلی و بازدهی دانش آموزان کلاس را فراهم می آورد.

به نوعی می توان گفت ارزیابی خوبی برای عملکرد معلم و دبیر آن کلاس نیز به حساب می آید. که این مدیریت آنلاین و بدون خطا خود می تواند موجب تشویق مدیران مربوطه برای گسترش و رسیدگی به شیوه ی تدریس او به دیگر معلمان مدرسه باشد. از ویژگی های این برنامه و سیستم صدور کارنامه برای آموزشگاه ها به نمونه های از قبیل ورود نمرات از توسط مدیر، معلمین به طور مجزا، افزایش سرعت در ثبت نمرات، کاهش خطا اشاره نمود.

دانلود نرم افزار کارنامه ماهانه متوسطه دوم

نرم افزار کارنامه مدارس به مدیران و معلمان مقاطع تحصیلی متفاوت کمک می کند که در کوتاهترین زمان کارنامه میان ترم، مستمر و یا امتحانات اصلی دانش آموزان را به شیوه ای نوین ثبت و چاپ نمایند. بعد از ورود نمرات به سامانه و نرم افزار کارنامه، لازم است که قالب کارنامه مدرسه را تعیین نمود. به طور مثال هدف ثبت نمرات ماهانه متوسطه دوم می باشد.

برای این کار لازم است توسط کاربر سطح و مقطع و نوع مدرسه را در نرم افزار ثبت نمود. یکی از ویژگی های نرم افزار کارنامه مدارس که توسط طراحان ارائه شده است.می توان به امکان درج اطلاعات فیلد های تعیین شده در آن باشد. قالب کلی کارنامه نحوه نمایش نمرات و ارائه عملکرد آنها را زمان چاپ کارنامه مدرسه مشخص می نماید. با استفاده از نرم افزار چاپ کارنامه ماهانه متوسطه دوم در آژانس دیجیتال مارکتینگ سایتمند دیگر نگران چاپ و ارائه کارنامه نباشید.

 

دانلود نرم افزار کارنامه ماهانه متوسطه اول

نرم افزار کارنامه مدارس مدیریت هوشمند ثبت و ارزشیابی نمرات دانش آموزان را به شیوه ای نوین فراهم آورده است. بنابراین توانسته نقش بسزایی در ارائه ی کارنامه ای دقیق بدون خطا را دارا می باشد. در این قسمت از آژانس دیجیتال مارکتینگ سایتمند به نرم افزار کارنامه ماهانه متوسطه اول اشاره خواهیم داشت.کارنامه های متوسطه اول می توانند حداکثر تا ۷ ستون طراحی شده باشند. که در هر ستون امکان ثبت نمره دروس مختلف، رتبه دانش آموز در درس مربوطه، همچنین درج رتبه در پایه تحصیلی مربوطه دانش آموزان از ویژگی های نرم افزار کارنامه مدارس بشمار می آید.

از دیگر امکانات این نرم افزار می توان به ارائه معدل در کارنامه به انتخاب کاربر نام برد. با استفاده از آنچه که به آن اشاره شد، باید گفت که این اطلاعات مرجع کاملی برای تعیین سطح کیفیت عملکرد و تلاش یک دوره ی تعیین شده در هر کلاس و مدرسه می باشد.

 

این مطلب عالیه : کد مطلب : ۱۳۹۸/۱۰/۲۳/۱۸۷۰۰